все города

Черкаська обласна рада

Черкаська обласна рада
Черкаська обласна рада
Черкаська обласна рада
Описание:
Черкаська обласна рада

Черкаська обласна рада є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ і міст у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законами, а також повноважень, переданих їй сільськими, селищними, міськими радами.


Діяльність обласної ради ґрунтується на колективному вільному обговоренні і вирішенні питань, віднесених до її компетенції, законності, гласності, правової, організаційної та матеріально-фінансової самостійності в межах повноважень, визначених Законом України „Про місцеве самоврядування в України” та іншими законами, відповідальності та звітності перед радою уповноважених нею органів, обраних чи призначених посадових осіб, широкому залученні громадян до управління суспільними справами, реалізації волі виборців через депутатів і безпосередню їхню участь у формуванні і діяльності ради, взаємодії з трудовими колективами, політичними партіями та громадськими організаціями, іншими органами місцевого самоврядування, дотриманні принципу поєднання місцевих і державних інтересів.


Порядок формування і організація діяльності обласної ради, її органів, депутатів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими актами, а також цим Регламентом.


1. Обласна рада вважається правомочною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від її загального складу. У разі, якщо до ради обрано менше двох третин її складу, до обрання необхідної кількості депутатів продовжує здійснювати повноваження рада попереднього скликання.

КОВАЛЕНКО Валентина Михайлівна
голова обласної ради
37-29-52

КРАВЦОВА Наталія Олегівна
перший заступник голови обласної ради
37-28-50


заступник голови обласної ради
37-28-50

МОВЧАН
Категория Государство и общество / Государственные и муниципальные учреждения
Город/населенный пунктЧеркассы
Сайт http://www.oblradack.gov.ua/
Телефон 37-29-52
Адрес м. Черкаси, бул. Шевченка, 185
Дата размещения21.07.2015
Количество просмотров244
Объект добавил пользователь admin
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Поиск объектов в каталоге
Категории каталога
Новости сайта
Последние публикации в каталоге статей
Элементов нет для отображения...
Статистика каталога статей
Всего статей: 0
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Статистика каталога
Всего объектов: 818
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 1
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email