все города

INVITRO

INVITRO
Описание:
Клинико-диагностическая лаборатория оснащена современным оборудованием лучших мировых производителей, в работе используются соответствующие тест-системы. Лабораторный комплекс ИНВИТРО представлен отделами общеклинических исследований, биохимии, иммунохимии, микробиологических и ПЦР-исследований, а также вспомогательными подразделениями.
Сегодня в сеть ИНВИТРО входят 50 медицинских офисов.
Клиентами Независимой лаборатории ИНВИТРО в настоящее время являются более 420 медицинских центров. Более 3 000 специалистов здравоохранения доверяют выполнение медицинских анализов своих пациентов ИНВИТРО.
Услуга «Выезд на дом» представлена уже в Днепропетровске, Харькове, Одессе и Кривом Роге, Черкассах, Миргороде
Принцип работы Независимой лаборатории ИНВИТРО – качество на каждом этапе лабораторного исследования. ИНВИТРО является постоянным участником международных программ контроля качества, в лаборатории проводится ежедневный внутренний контроль качества.
Если медицинские анализы, то ИНВИТРО!
Категория Медицина, здоровье, красота / Другое
Город/населенный пунктЧеркассы
Сайт http://www.invitro.ua/
Телефон (0472) 54-43-35
Адрес бульвар Т. Шевченко, 241, ул. 30-летия Победы, 22
График работы 7:00 - 19:00
Дата размещения17.08.2015
Количество просмотров220
Объект добавил пользователь INVITRO
Комментарии к публикации
Всего комментариев: 4
пользователь: | 19.08.2015, 08:03 #
E-mail: написать сообщение
Як обрати якісну лабораторію в Черкасах?
Сьогодні велика кількість лабораторій надають свої послуги, але чи варта вашої довіри кожна з них? Йдеться про найцінніше для вас - здоров'я.
На що варто звернути увагу при виборі лабораторії?
Необхідно перевірити чи відповідає лабораторія сучасним вимогам законодавства: наявність ліцензії на медичну практику, свідоцтво про атестацію, сертифікати участі в міжнародних програмах контролю якості лабораторної діагностики. Незалежно від форми власності, сучасна лабораторія, поряд з ліцензією, яка підтверджує право діяльності, повинна мати багаторівневу систему контролю якості. Забезпеченість лабораторії устаткуванням кращих світових виробників і лікарями-лаборантами, фельдшерами відповідного рівня кваліфікації - важливий фактор, що визначає якість медичних аналізів.
Що важливо оцінити безпосередньо під час візиту?
Зверніть увагу на саме приміщення медичного офісу: воно має бути просторим, чистим, з кількома окремими кабінетами для взяття біологічного матеріалу та кабінетом консультації лікаря з лабораторної діагностики. У медичному офісі є комфортна зона реєстрації та очікування для пацієнта.
Вас завжди зустріне привітний і охайний медичний персонал. Вам нададуть повну інформацію з вашого питання і переконаються, що ви дотримувалися всіх необхідних правил підготовки до медичних аналізів.
Ще на стадії реєстрації ваших даних медсестри дадуть можливість переконатися в тому, що все записано правильно. Це дозволить вам бути впевненими в точності реєстрації.
Що потрібно врахувати вже в самій маніпуляційній?
Коли вас запросять до маніпуляційної, зверніть увагу на чистоту і освітленість в кабінеті. Досвідчена медсестра обов'язково поцікавиться вашим самопочуттям до, під час і після взяття біологічного матеріалу, а також перевірить ще раз правильність ваших даних на пробірці.
При вас медсестра помиє руки і обробить їх спеціальним дезрозчином, одягне рукавички і розкриє набір з одноразовими матеріалами, звернувши вашу увагу на їх стерильність. У сучасному медичному офісі процедуру біологічного матеріалу виконують за допомогою вакуумних систем, які на відміну від шприца мінімізують больові відчуття від проколу голкою і сприяють схоронності біоматеріалу до його надходження в лабораторію.
Все це ви отримаєте при обслуговуванні в якісній лабораторії.
Що крім медичних аналізів може надати лабораторія?
Наведу перелік можливих додаткових послуг на прикладі лабораторії ІНВІТРО в Черкасах. Насамперед, це БЕЗКОШТОВНА консультація лікаря з лабораторної діагностики в медичному офісі ІНВІТРО. Вам завжди допоможуть підібрати комплекс лабораторних досліджень, а також пояснити результати аналізів. Наявність дитячого ігрового місця для вашої дитини під час перебування в медичному офісі.
У ІНВІТРО ви зможете скористатися послугою замовлення додаткових досліджень, оскільки ваш біологічний матеріал зберігається в лабораторії до 7 днів.
Якщо вам необхідні результати аналізів англійською мовою - в ІНВІТРО вам охоче допоможуть.
Медичний офіс ІНВІТРО має зручний графік роботи: у будні ІНВІТРО працює з 7-00 ранку, в суботу - з 8-00 і до 13-00.
Про готовність результатів досліджень вас сповістить смс-повідомлення, після чого результати аналізів можна забрати як у медичному офісі, так і по електронній пошті або на сайті ІНВІТРО в розділі «Особистий кабінет».

ІНВІТРО – ВАША СІМЕЙНА ЛАБОРАТОРІЯ!
пользователь: | 19.08.2015, 08:06 #
E-mail: написать сообщение
ЩИТОПОДІБНА ЗАЛОЗА – ПЕРЕВІР СВОЄЧАСНО!
У якому стані ваша щитоподібна залоза? На перший погляд – кажемо «все гаразд», бо звикли звертатись до лікаря, коли вже непереливки. Але нехтувати недоліками роботи щитоподібної залози небезпечно! Це може призвести до різних важких захворювань, адже гормони щитоподібної залози регулюють обмін речовин, психічний розвиток, діяльність серцево-судинної і травної системи, статеву функцію.
НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ДЛЯ СВОЄЧАСНОГО ВИЯВЛЕННЯ ПРОБЛЕМ З ЩИТОПОДІБНОЮ ЗАЛОЗОЮ?
На жаль, в Україні показник захворювання щитоподібної залози – один з найбільш високих у світі. Раджу бути уважними до свого стану здоров’я й для визначення можливої загрози порушення функції щитоподібної залози системно задавати собі такі питання: Останнім часом відчуваєте постійну втому, млявість, хоча навантаження не збільшилися? Часто перебуваєте в пригніченому настрої? З’явилася неуважність? Часто болить голова? Буває порушення серцевого ритму? З’явилася задишка? Часто бувають холодні руки? Помічаєте набряки навколо очей? Якщо на більшість питань ви відповідаєте «так», рекомендую здати медичні аналізи й проконсультуватися з лікарем-ендокринологом.
ЯКА РОЛЬ МЕДИЧНИХ АНАЛІЗІВ У ВИЯВЛЕННІ ПРОБЛЕМ, ПОВЯЗАНИХ З ЩИТОПОДІБНОЮ ЗАЛОЗОЮ?
Швидкий спосіб визначити ймовірність захворювання щитоподібної залози – лабораторна діагностика. Для цього необхідно здати аналізи на рівень гормонів в крові. А також виявити рівень антитіл, які в разі порушення, імунітет може використовувати проти щитоподібної залози, (помилково сприймаючи її як "ворога"). Результати аналізів щодо рівня гормонів в крові, а також результати УЗД допоможуть вашому лікарю оцінити стан щитоподібної залози в цілому й призначити профілактичні заходи або, при необхідності, ефективний курс лікування.

ЯКІ САМЕ ГОРМОНИ ПЕРЕВІРЯЮТЬ У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ?
В першу чергу, рекомендуємо здати аналізи на гормони гіпофізу, який регулює діяльність щитоподібної залози: тиреотропний гормон (ТТГ), стимулюючий утворення і секрецію гормонів щитоподібної залози (Т3 і Т4). До гормонів щитоподібної залози відносяться: тиреоїдний гормон (Т4 загальний) – стимулятор підвищення споживання кисню і тканинного обміну; T4 вільний – важливий стимулятор синтезу білків; T3 загальний – гормон щитоподібної залози, який стимулює обмін і поглинання кисню тканинами; кальцитонін є регулятором метаболізму кальцію. Перед тим, як обрати аналізи – рекомендується проконсультуватися з лікарем. Він допоможе у виборі точного переліку аналізів індивідуально для вас.

ДЕ МОЖНА ЗДАТИ АНАЛІЗИ НА ГОРМОНИ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ?
Широкий спектр аналізів будь-якого профілю пропонує НЕЗАЛЕЖНА ЛАБОРАТОРІЯ ІНВІТРО. В Черкасах є 2 медичних офіси ІНВІТРО: бул. Шевченка, 241 та вул. 30-річчя Перемоги, 22. Вони працють: у будні з 7-00 ранку і до 19-00, в суботу - з 8-00 і до 13-00, в неділю – вихідний. Кваліфікований персонал, якісне обслуговування, високий рівень обладнання лабораторії, а також БЕЗКОШТОВНА консультація з лабораторної діагностики – все це для вас і вашої сім'ї в ІНВІТРО
пользователь: | 05.10.2015, 13:42 #
E-mail: написать сообщение
Щоб не було запізно!

Поряд з вами кожен день відбувається маса подій та вирує нескінченний потік інформації. Серед цього галасу ви намагаєтесь встояти, продовжуючи з дня на день свої звичайні справи: сніданок на швидку руку, фаст фуд на обід, а ввечері – «свято живота»; цілий день сидяча робота і лише короткі перебіжки з офісу або дому до транспортної зупинки…

Такий спосіб життя приведе вас до підвищення артеріального тиску, інфаркту, інсульту та цукрового діабету. В Україні вже більше одного мільйона пацієнтів з цим страшним захворюванням!
Якщо ви своєчасно не діагностуєте діабет - зіткнетеся з тяжкими ускладненнями!
Поставтеся до цього дуже серйозно, інакше – вам погрожує втрата нижніх кінцівок, інфаркт, інсульт, сліпота, ниркова недостатність.
Але зараз ви можете собі допомогти - регулярно контролюйте та корегуйте рівень глюкози у крові, дотримуйтеся правил здорового харчування, виконуйте фізичні навантаження.

Зважаючи на актуальність проблеми діабету в Україні ІНВІТРО в рамках соціального проекту «Здорова нація» намагається допомогти вам своєчасно запобігти розвитку його ускладнень!
Безкоштовно перевірте рівень глюкози у крові у медичному офісі ІНВІТРО протягом жовтня. А також заповніть анкету за цим посиланнями і дізнаєтесь про ризик виникнення діабету саме у вас.

Зробить крок до свого здоров’я вже сьогодні!

Детальні умови участі в акції дізнавайтесь за телефоном 0-800-50-90-90
(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).
пользователь: | 25.11.2015, 12:56 #
E-mail: написать сообщение
ДІАГНОСТИКА захворювань щитоподібної залози за акційною ціною - 220 грн.
З 16 листопада по 30 грудня 2015 ІНВІТРО проводить всеукраїнську акцію по діагностиці захворювань щитоподібної залози. У цей період ІНВІТРО пропонує лабораторні дослідження за основними показниками щитоподібної залози за спеціальною ціною - всього за 220 грн. замість 280 грн. Мета акції - попередити розвиток захворювань щитоподібної залози, а також підвищити увагу до своєчасної профілактики. За умовами акції за 220 гривень можна замовити наступний перелік лабораторних досліджень:Тиреотропний гормон (ТТГ, тіротропін) (тест 56), Тироксин вільний (Т4 вільний) (тест 55), Антитіла до тиреоїдної пероксидази (АТ-ТПО, мікросомальні антитіла) (тест 58).
* Інформацію про організаторів акції, терміни і правила її проведення, адресах медичних офісів можна дізнатися на сайті www.invitro.ua, а також за телефоном 0-800-50-90-90 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).
Поиск объектов в каталоге
Категории каталога
Новости сайта
Последние публикации в каталоге статей
Элементов нет для отображения...
Статистика каталога статей
Всего статей: 0
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Статистика каталога
Всего объектов: 800
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email