все города

Послуги міста Умань очима користувачів

Послуги міста Умань очима користувачів
Описание:
Послуги міста Умань очима користувачів

Представляємо вам нашу грандіозну розробку - перший в Україні сайт для сервісних компаній, орієнтований на оцінку компаній користувачами.

Назва нашого сайту o-rang об'єднує два слова: ранг - місце компанії в рейтинзі та помаранчевий (оранжевий) колір - фірмовий колір сайту.

Ми починаємо проект з міста Умань, так як це місто - наше рідне. За два роки ми плануємо об'єднати всі сервісні компанії України на одному сайті o-rang.com.ua. Ще минулого року я працювала в компанії "Дикун", однак ідея зробити такий корисний проект для людей перемогла, і я залишила роботу та направила всі сили на розробку цього сайту. Мої колеги Андрій Школьний та Анна Соколюк працюють разом зі мною. Вони - справжні ентузіасти, так як працюють восновному на одному ентузіазмі вже багато днів)))

Ідея сайту O-rang з'явилася з потреби: кожен раз, коли мені чи моїм рідним потрібно було знайти хорошого сантехніка, няню чи електрика нам доводилося обдзвонити всіх своїх знайомих, перелистати безліч газет, сайтів та оголошень. Коли все-таки вдавалося знайти потрібну людину, складно було оцінити якість її послуг. І ми подумали - було б чудово об'єднати всі сервісні компанії і весь досвід користування їх послугами на одному сайті.

Для цього і був розроблений сайт o - rang.com.ua! Тут будуть не просто вказані всі компанії, які надають послуги, головне - це відгуки про якість їх виконання: від послуг репетиторів та фотографів, до ремонтних майстерень та слюсарів.
Категория СМИ, новости, реклама / Другое
Город/населенный пунктУмань
Сайт http://o-rang.com.ua/
Телефон 38068 7051142
Адрес Черкаська область м. Умань
Дата размещения24.02.2016
Количество просмотров92
Объект добавил пользователь admin
Еще объекты из данной категории
Предыдущие объекты
  • нет
Следующие объекты
  • нет
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Поиск объектов в каталоге
Категории каталога
Новости сайта
Последние публикации в каталоге статей
Элементов нет для отображения...
Статистика каталога статей
Всего статей: 0
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Статистика каталога
Всего объектов: 779
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Подписка на рассылку
Ваше имя
Ваш Email